Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza zakończenie I edycji konkursu BIG InternPrize. Pełny tytuł projektu unijnego, w ramach którego zrealizowano IO1, brzmi: "BIG InternPrize - Business Ideas Generation".

Wykorzystanie potencjału przedsiębiorczości dla szerokiego rozwoju

BIG InternPrize opiera się na uznaniu pozytywnego wpływu przedsiębiorczości, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i zbiorowym. W rzeczywistości ten projekt Erasmus+ koncentruje się na generowaniu pomysłów w przedsiębiorstwach. W związku z tym filarami projektu są:

  • Opracowanie treści szkoleniowych dla osób uczących się i prowadzących szkolenia w ramach kształcenia i szkolenia zawodowego.
  • Zapewnienie i upowszechnienie możliwości tworzenia pomysłów biznesowych.
  • Oraz możliwości zaangażowania osób uczących się w ramach kształcenia i szkolenia zawodowego.

Zapoznaj się z treścią oficjalnej strony internetowej inicjatywy i dowiedz się więcej o BIG InternPrize.

Pierwszy produkt intelektualny BIG InternPrize

Podstawą tworzenia pierwszego produktu jest tryptyk badań, walidacji i przyszłej strategii. Dlatego struktura IO1 jest następująca:

  • Pierwsza faza obejmowała dostarczenie 16 mini-prac badawczych na temat angażującego uczenia się "bite size", w tym ich publikację na platformie CoP, po dokonaniu wzajemnej weryfikacji.
  • Następnie partnerstwo kontynuowało tworzenie i stosowanie narzędzi walidacji. Ten etap miał istotne znaczenie dla kontynuacji projektu.
  • IO1 zakończyła się opracowaniem wspólnego stanowiska na temat "Kształcenia i szkolenia zawodowego dla osób zawsze podłączonych, odłączonych i niezadowolonych".

Ramy rozwoju IO1 mają na celu kultywowanie kultury badawczej dla celów edukacji i rozwoju zawodowego.

iED jest zadowolony z jakości wyników intelektualnych pierwszego projektu BIG InternPrize, a nasz zespół z niecierpliwością czeka na wyniki kolejnego projektu.