Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność ogłosić wydanie 3 produktu intelektualnego FlexiTour. Produkt ten jest platformą e-learningową opracowaną w celu realizacji celów projektu UE "Flexi-Tour - Elastyczne ścieżki podnoszenia kwalifikacji dla profesjonalistów w dziedzinie turystyki".

Produkt Intelektualny FlexiTour 3

Po serii wysokiej jakości rezultatów, produkt intelektualny 3 projektu FlexiTour kończy misję partnerstwa strategicznego. Rozwój platformy Flexi-Tour spełnia cel, jakim jest stworzenie cyfrowego miejsca z materiałami wspierającymi podnoszenie kwalifikacji przez profesjonalistów z branży turystycznej. Dzięki temu zwiększy się wydajność pracy specjalistów, a co za tym idzie - jakość obsługi klienta.

Zawartość platformy e-learningowej Flexi-Tour składa się z:

  • Interaktywne materiały podnoszące kwalifikacje.
  • Odpowiednie narzędzia.
  • Dodatkowe zasoby edukacyjne, na przykład filmy, raporty, podcasty i inne OER.

Istota projektu FlexiTour

Projekt IO3 ma przyczynić się do realizacji ogólnego celu projektu FlexiTour, jakim jest wzmocnienie pozycji podmiotów sektora turystycznego. Pojawiające się tendencje i integracja technologii przyczyniły się do rozwoju tej dziedziny, jednocześnie komplikując zapotrzebowanie na kwalifikacje specjalistów. Celem tego projektu Erasmus+ jest wypełnienie luk w turystyce, wynikających z jej rozwoju, poprzez podnoszenie kwalifikacji pracowników sektora.

W inicjatywę FlexiTour zaangażowało się pięć organizacji: ze Słowacji, Włoch, Grecji i Hiszpanii.

Odwiedź oficjalną stronę internetową i dowiedz się więcej o FlexiTour.

Nasz zespół jest zadowolony z realizacji projektu IO3 oraz z jego ogólnego przebiegu.

Od 2005 roku iED wspiera projekty, które promują przedsiębiorczość, a w tym przypadku inicjatywy, które promują zrównoważony rozwój turystyki. Skontaktuj się z naszym zespołem profesjonalistów i dowiedz się więcej na temat działalności organizacji.